Ontdek

Verdachte Marcel Senders uit Waalre stopt als advocaat

2 januari 2014 om 17:01 • Aangepast 15 oktober 2025 om 19:22

De in opspraak geraakte Waalrese advocaat Marcel Senders stopt als advocaat. Hij heeft zich van het tableau laten schrappen, zo maakte deken Henk van Dijk donderdag bekend.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Marcel Senders wordt verdacht van faillissementsfraude en valsheid in geschrifte. Ruim een jaar geleden werd hij daarom gearresteerd en zat hij drie dagen vast. Senders ontkent dat hij een actieve rol heeft gehad bij fraude die vermoedelijk is gepleegd bij het faillissement van een makelaarskantoor.
In een schriftelijke verklaring laat Senders weten dat het na tien intensieve jaren als advocaat tijd is voor een volgende 'carrièrestap'. Hij was verder niet bereikbaar voor commentaar.
Beschoten bij huisSenders is vooral bekend omdat hij begin vorig jaar doelwit van een beschieting was bij zijn huis in Waalre. Hij wordt sindsdien streng beveiligd.
Drie mannen uit Mierlo zitten sinds november vast vanwege de schietpartij. Zij worden verdacht van poging tot moord. Volgens een justitiewoordvoerder blijven ze zeker tot begin maart vastzitten.
Advocaat en zakenmanMarcel Senders is één van de drie bestuurders van advocatenbureau Custos. Hij is gespecialiseerd in vastgoed- en ondernemingsrecht. Behalve dat hij partner is op een advocatenkantoor, zit hij ook in zaken. Zo heeft Senders een incassobureau en beleggingsmaatschappij.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.