Advertentie
Slachtoffer dodelijk ongeval A2 bij Best is vrouw (51) uit Vught, andere automobiliste aangehouden
9 januari 2014 om 10:52
1/4 Dode bij auto-ongeluk op de A2 bij Best
nl
Het slachtoffer van het dodelijk ongeval woensdagmiddag op de snelweg A2 bij Best is een 51-jarige vrouw uit Vught. Haar auto vloog in brand. De andere wagen die bij het ongeluk betrokken was, werd bestuurd door een 29-jarige vrouw uit Eindhoven. Zij kon nog voordat ook haar auto in brand vloog uit het voertuig komen.
Het dodelijk slachtoffer was de enige inzittende van de auto. Toen de brandweer de auto had geblust, bleek dat de vrouw was overleden. De andere automobiliste is aangehouden. Ze is ter observatie opgenomen in het ziekenhuis. Ook zij zat alleen in de auto.
'Gezien ernst ongeluk aangehouden'De Eindhovense automobiliste is volgens een woordvoerder van de politie 'gezien de ernst van het ongeluk aangehouden'. Waarom precies wil hij in afwachting van het onderzoek niet toelichten. Dit onderzoek is nog in volle gang.
Hoe het ongeluk woensdag iets na halfvijf op de A2 in de richting van Eindhoven kon gebeuren, kan de politie nu dan ook nog niet zeggen.
Advertentie
Advertentie