Ontdek
VIDEO

RKC Waalwijk hoopt ongeslagen serie tegen Heracles Almelo vast te houden

23 januari 2014 om 15:39 • Aangepast 28 september 2025 om 03:29

RKC Waalwijk speelt vrijdagavond in Almelo zijn twintigste competitiewedstrijd van dit seizoen. Na een serie van zes ongeslagen wedstrijden op rij hopen de Waalwijkers die serie uit te bouwen naar zeven. Dan moet er minimaal gelijkgespeeld worden tegen Heracles. "Moeilijk, maar niet onmogelijk", denkt RKC-aanvoerder Sander Duits.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

RKC Waalwijk is al zes wedstrijden op rij ongeslagen. Na de overwinning op Feyenoord volgden gelijke spelen tegen PEC Zwolle, Cambuur Leeuwarden, FC Twente en FC Groningen. Tussendoor werd ADO Den Haag nog met 1-2 verslagen.
KunstgrasVrijdag moeten de Waalwijkers naar het kunstgras van Heracles. Om goed voorbereid de strijd aan te gaan, trainde RKC Waalwijk daarom de afgelopen twee dagen op het kunstgrasveld van amateurvereniging RWB uit Waalwijk.
"Het blijft een vervelend iets dat kunstgras", zegt RKC-aanvoerder Sander Duits. "Het is niet mijn favoriete ondergrond en ik denk van een hele hoop spelers niet. We hebben er tweemaal op getraind en dat moet wel genoeg zijn voor de wedstrijd daar. Uiteindelijk is er ook niet zo'n heel groot verschil."
Onder hun niveauHeracles Almelo is een ploeg die RKC Waalwijk niet goed ligt. Eerder dit seizoen werd er namelijk tweemaal verloren. "Dat klopt", beaamt RKC Waalwijk-trainer Erwin Koeman. "Het is aan ons om daar vrijdag verandering in aan te brengen. We zullen wel met z'n allen bij de tijd moeten zijn en niet spelen zoals tegen FC Groningen, waar te veel spelers onder hun niveau acteerden."
"Wij hebben een ploeg die een goed resultaat kan halen, ook in uitwedstrijden. Als we maar doen wat we moeten doen. Anders zijn we een heel matige ploeg. Ook dat hebben we dit seizoen te vaak laten zien", aldus Koeman.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.