Advertentie
Wüst: 'Sotsji veiligste plek op aarde'
24 januari 2014 om 11:43
Ireen Wüst uit Goirle maakt zich niet druk om de veiligheid tijdens de komende Winterspelen van Sotsji. "Als één Spelen streng beveiligd zijn, dan zijn het die in Sotsji wel. Sterker nog, volgens mij is Sotsji de komende weken het veiligste stukje aarde", schrijft de schaatskampioene vrijdag in haar column in De Telegraaf.
De Goirlese rekent op strenge beveiligingsmaatregelen in Sotsji. "Het is vooral een kwestie om je daar vooraf op in te stellen en alles maar gelaten over je heen te laten komen."'
Dolfijnen met bommenVolgens Wüst staan ook de andere schaatsers er nuchter in. "Althans, ik heb geen andere geluiden gehoord."
Ze verwijst naar de bizarre verhalen die ze de laatste tijd hoort over de terreurdreigingen in de Russische stad. "Over dolfijnen die het strand op zouden zwemmen met bommen op hun rug bijvoorbeeld. Ik haal mijn schouders er maar over op."
Advertentie
Advertentie