Ontdek

Snowboardster Bell Berghuis uit Breda wil Sotsji met trots gevoel verlaten

6 februari 2014 om 08:57

Bell Berghuis uit Breda is donderdagmorgen vertrokken naar Sotsji. De Bredase snowboardster moet 16 februari aan de bak. Ze werd donderdagmorgen op het vliegveld uitgezwaaid door vrienden en bekenden.

Geschreven door

Berghuis komt uit op het onderdeel snowboardcross. Half januari kwam ze ten val tijdens een wereldbekerwedstrijd in Andorra waardoor ze een kans op een goede klassering verspeelde. In Sotsji wil ze weer vlammen.
Veel vertrouwen"Ik heb er veel vertrouwen in", zei ze kort voor haar vertrek. Tot de zestiende wilde ze zoveel mogelijk het olympische gevoel opsnuiven en hard trainen. Op die dag is haar wedstrijd. "Ik wil er vooral een goed gevoel aan overhouden. Ik wil Sotsji met een trots gevoel verlaten", aldus Berghuis.
Bell Berghuis is één van de sporters die mee mocht beslissen over het ontwerp van de Olympische kleding.
Lees alles over de Brabanders op de Olympische Spelen in Sotsji op omroepbrabant.nl/olympischespelen.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.