Advertentie
Auto sloot in geveegd op de Jan Vermeerlaan in Roosendaal, automobilist gewond
7 februari 2014 om 15:18 • Aangepast
28 september 2025 om 01:39
Bij een ongeluk op de Jan Vermeerlaan in Roosendaal is vrijdagochtend een automobilist lichtgewond geraakt. De 43-jarige man uit Vlissingen botste eerst tegen een veegwagen aan en belandde vervolgens met zijn auto in de sloot.
De automobilist reed rond tien uur vanaf de Scherfdeel de Jan Vermeerlaan op. Daar veegde op dat moment een veegwagen van de gemeente de straat schoon.
Geen voorrangVolgens de politie gaf het slachtoffer geen voorrang en botste op het voertuig. Door de klap schoot de auto in een brede sloot. Medewerkers van een bedrijf, die in de straat aan het werk waren, schoten te hulp. Ze takelden snel met een kleine kraan de auto uit het water.
Slachtoffer naar ziekenhuisDe bestuurder raakte gewond aan zijn arm en is met de ambulance naar het ziekenhuis gebracht.
Advertentie
Advertentie
