Advertentie
72 vaten en jerrycans gedumpt in Sprang-Capelle en Drunen
10 februari 2014 om 13:21
1/3 In Sprang-Capelle en Drunen zijn vanochtend lege jerrycans gevonden met daarin resten van chemisch afval
nl
In Sprang-Capelle en Drunen zijn maandagochtend lege jerrycans en vaten met chemisch afval gevonden. Vermoedelijk is het afval afkomstig van drugslaboratoria.
In een sloot aan de Koesteeg in Sprang-Capelle zag een voorbijganger zo'n vijftig lege jerrycans drijven. Kort daarna werden aan de Kanaalweg in Drunen 22 vaten met chemisch afval ontdekt.
De politie onderzoekt of de twee vondsten iets met elkaar te maken hebben. Een gespecialiseerd bedrijf brengt de vaten naar een afvaldepot.
Gewijzigde drugsproductieDoor een gewijzigde methode blijft bij de productie van synthetische drugs meer afval over. Het aantal afvalvondsten is vorig jaar verdubbeld. Het meeste drugsafval wordt gedumpt in Brabant en Limburg.
Advertentie
Advertentie