Ontdek

Oud-PSV'er Dirk Marcellis krijgt 'opkikker' tijdens carnaval in Eindhoven

17 februari 2014 om 17:22 • Aangepast 28 september 2025 om 00:27

Oud-PSV’er Dirk Marcellis neemt op carnavalsmaandag D´n Opkikker in ontvangst. Deze prijs wordt ieder jaar tijdens carnaval in Eindhoven uitgereikt aan een voetballer met veel blessureleed.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

De verdediger van AZ wordt al langer geplaagd door knieklachten. De voetballer heeft pas een operatie aan het gewricht ondergaan. De ingreep is goedgegaan, maar het duurt nog zeker een half jaar voordat de drievoudig Oranje-international weer in actie kan komen.
Ook Marlou Peeters krijgt prijsMarcellis volgt Ola Toivonen op als winnaar van de prijs. Stichting D’n Opkikker bestaat in 2014 elf jaar. Vanwege het jubileum wordt ook Marlou Peeters van het vrouwenteam PSV/FC Eindhoven onderscheiden met de prijs. Ook Peeters kampt met knieklachten.
De voetballers krijgen de onderscheiding op de Markt in Eindhoven.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.