Fred van der Hoorn stopt als technisch directeur FC Den Bosch: 'Ik ben klaar met alle bagger'
Van der Hoorn wil graag bij de club blijven, maar niet als technisch directeur. Hij is klaar met alle 'bagger' die hij over zich heen heeft gekregen.
Kritiek en bedreigingenVan der Hoorn heeft genoeg van de kritiek en bedreigingen die hij van FC Den Bosch-supporters kreeg. Volgens Van der Hoorn heeft hij in de afgelopen jaren ontzettend veel voor de club betekend.
Dit seizoen kreeg Van der Hoorn extra veel kritiek van de supporters. Begin februari bleek dat de club tonnen tekort komt. En eerder dit seizoen kwam de club ook negatief in het nieuws toen een nepsjeik van PowNews de clubleiding in de maling nam met een vals bod van tientallen miljoenen. Dat de clubleiding zo gretig in leek te gaan op de bizarre eisen van de nepsjeiks, schoot veel supporters in het verkeerde keelgat.
Moeilijke beslissing"Als je de kritiek hebt gelezen, kun je het begrijpen", zegt Van der Hoorn maandagavond. "Ik heb twaalf jaar mijn best gedaan, maar in deze functie kan ik niet bij de club blijven", reageert hij aangedaan.
Van der Hoorn ging niet over een nacht ijs: "Daar gaan maanden overheen. Dit is geen beslissing die ik graag neem. Maar toen mijn vrouw zei dat alleen Jezus op de wereld is gekomen om te lijden, wist ik dat ik moest stoppen als technisch directeur."
Supporters betreuren vertrekBenny Kusters van de supportersvereniging van FC Den Bosch betreurt het opstappen van Van der Hoorn. Hij kan het goed begrijpen dat Van der Hoorn een lijn trekt en niet meer verder wil in zijn huidige functie.