Ontdek

Wilma de Bruijn (36) uit Tilburg al dagen vermist: ‘Wie heeft onze zus gezien?’

20 februari 2014 om 10:32 • Aangepast 22 november 2020 om 01:48

Wilma de Bruijn uit Tilburg is sinds maandagavond vermist. Haar familieleden maken zich grote zorgen, laten ze weten op Facebook. Het bericht dat ze woensdagavond plaatsten is inmiddels al honderden keren gedeeld. De 36-jarige Wilma is voor het laatst gezien in haar woonplaats bij de Westermarkt.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

De Tilburgse heeft een verstandelijke beperking. Ze had vlak voor haar vermissing een donkere paardrijbroek, paardrijlaarzen met een gesp op de zijkant en een donkerblauw fleece vest aan. Ze heeft verder een neusbel en een litteken op haar linker kaak. Ze had een roze Eastpack rugzak bij zich.
Wilma vertrok maandag bij de manege bij Amarant aan de Bredaseweg in Tilburg. Ze woont daar in de buurt. De politie is volgens de familie op de hoogte van de verdwijning. Een woordvoerder kan donderdag niet meer informatie geven over de zaak. Er is nog geen BurgerNet-melding uitgegaan.

Contact opnemenDe familie van Wilma heeft donderdag TROS Vermist ingelicht. Het programma besteedt in een bericht aandacht aan de vermissing. Wie tips heeft over de vermissing kan met de politie contact opnemen via 0900-8844 of met de familie via Facebook.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.