VIDEO

Gratis nieuwe carnavalsoutfit voor uitkeringsgerechtigden in Oudenbosch

20 februari 2014 om 11:53
nl
Omdat niet iedereen in staat is een nieuwe carnavalsoutfit aan te schaffen voor het komende carnaval, is in Oudenbosch gratis nieuwe carnavalskleding uitgedeeld. De gratis feestkleding werd weggegeven aan mensen met een langdurige uitkering en mensen die ingeschreven staan bij de voedselbank.
Geschreven door

De ruim vierhonderd pakken, feestneuzen en jassen werden, net als andere feestkleding, geschonken door Kees Konings uit Nispen. "Ik was geïnspireerd door de 'Sinterklaas' in Breda die een paar maanden geleden aan arme kinderen cadeautjes gaf. Het gaat om carnavalskleding die normaal door opkopers wordt opgekocht."
Gratis carnavalsmarktDe kleding kwam terecht bij Werk Voorop in Oudenbosch. Werk Voorop organiseerde daarop woensdagmiddag een gratis carnavalsmarkt. "Bij binnenkomst krijgt iedereen een nummertje en elk nummertje is goed voor één carnavalsoutfit", legde Rob van Drongelen van Werk Voorop uit.  
Chantal scoort een...Chantal uit Sint Willebrord is heel blij met het initiatief. "Ik ben een alleenstaande moeder met twee kinderen en iets nieuws kopen, zat er niet in. Ik dacht dat het zou gaan om tweedehands kleding maar alles is nog nieuw."
Chantal scoort een felgekleurd broekpak en haar twee kinderen gaan met carnaval verkleed als prinses en als zeerover.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.