Dagen Wiljan Vloet bij Sparta lijken geteld
De dagen van Wiljan Vloet als algemeen directeur van Sparta Rotterdam lijken geteld. Achter de schermen zijn enkele geldschieters en invloedrijke Spartanen bezig met een machtsovername. Zij willen dat de Schijndelnaar zo snel mogelijk bij de club vertrekt.
De positie van Vloet staat al weken onder druk vanwege de slechte prestaties van Sparta. Vorige week werden zijn verantwoordelijkheden al gehalveerd: zijn taken als technisch directeur moest hij van de Raad van Commissarissen inleveren. Leo Beenhakker nam die taken over.
'Niet blind'Vloet merkt dat zijn positie bij de club steeds meer onder druk staat. "Ik ben niet blind", zegt hij dinsdag in gesprek met RTV Rijnmond. "Iedereen praat over mij, maar niemand praat met mij. Er kan pas een oplossing komen als we het gesprek aangaan."
Schrijver en Sparta-fan Hugo Borst zei maandagavond in het tv-programma Voetbal International dat Vloet waarschjnlijk binnen een week wordt ontslagen bij Sparta. Vloet wil daar niet op reageren.
AfkoopsomVloet heeft bij Sparta nog een contract voor 2,5 jaar. Als de club van hem af wil, zal er een afkoopsom van enkele tonnen moeten worden betaald, weet RTV Rijnmond.
