Weer brand bij gebouw Reinier van Arkel Groep in Den Bosch, hoogstwaarschijnlijk brandstichting

8 maart 2014 om 01:54
nl
Bij het gebouw van de Reinier van Arkel Groep aan de Graafseweg in Den Bosch is vrijdag aan het begin van de nacht brand gesticht. Het is de vijfde keer in een halfjaar tijd dat er brand ontstaat bij het pand. De politie houdt ernstig rekening met brandstichting.
Geschreven door

De voordeur van het pand aan de Graafseweg heeft flinke schade opgelopen. Een buurtbewoner ontdekte de brand en schakelde hulp in. De politie heeft in de buurt gezocht naar een mogelijke dader, maar heeft niemand aangetroffen.
Vijfde brand in halfjaarHet is de vijfde keer in een halfjaar tijd dat er brand is bij het pand. Het opsporingsprogramma Bureau Brabant heeft in oktober aandacht besteed aan de brandstichtingen. Bij een van de branden was de vermoedelijke dader op camerabeelden te zien.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.