Website provincie straks www.brabant.BRABANT? Als het aan de VVD ligt wel
De Internet Corporation for Assigned Names and Numbers (ICANN) die de extensies coördineert gaat dat in goede banen leiden.
Provincie moet extensie snel regelenOrganisaties kunnen een eigen domeinextensie aanvragen en veel bedrijven, zoals KPN en Philips hebben hier al gebruik van gemaakt. Ook de Nederlandse overheid heeft zo'n extensie aangevraagd (.OVERHEIDNL) en als het aan de VVD ligt gaat de provincie dat dus ook heel snel doen, voordat iemand anders er met de extensie vandoor gaat.
Daarbij wil de VVD dat er een onderzoek komt naar wie en welke bedrijven en organisaties allemaal .BRABANT achter hun website kunnen en willen plakken.
Ideeën twitterenOm burgers en bedrijven alvast te enthousiasmeren voor het idee heeft VVD'er Karel Burger Dirven de oproep gedaan om alle ideeën hierover te twitteren naar @kburgerdirven.
Het provinciebestuur moet nog reageren op het voorstel van de VVD.