Advertentie
Cocu houdt ook na vertrek Hiddink contact: 'Waarom zou ik hem niet mogen bellen?'
14 maart 2014 om 15:17 • Aangepast
15 oktober 2025 om 13:14
Ook als Guus Hiddink bondscoach wordt en na dit voetbalseizoen stopt met zijn werkzaamheden bij PSV blijft Phillip Cocu contact met hem houden. Dat liet Cocu vrijdag weten tijdens zijn wekelijkse perspraatje. "Maar het zal niet zo zijn zoals nu, nee."
Of er na Hiddink een nieuw 'type Hiddink' wordt toegevoegd aan de technische staf, kon Cocu nog niet zeggen. "Het moet de juiste persoon zijn. Als die er niet is, doen we het zelf."
'Andere inzichten'Cocu beaamt dat de komst van Hiddink naar PSV een goede zet is geweest. "Hij komt er even erbij zitten en praat met spelers en de technische staf. Terloops of met een bakje koffie en over alles wat in voetbalvak langskomt. Hij kijkt soms anders tegen situaties aan. Bijvoorbeeld hoe je duels benadert, hoe spelers dingen ervaren en hoe je dingen overbrengt. Het is goed te horen dat er andere inzichten zijn in bepaalde situaties. Niet heel mijn denken is veranderd door Guus, maar zoiets verruimt je blik."
Advertentie
Advertentie
