Ontdek

Verkiezingsfilmpje ‘Sint Anthonis Nu’ succesvol: partij voorlopige winnaar met zeven zetels

20 maart 2014 om 00:27 • Aangepast 24 april 2020 om 10:34

Het ludieke verkiezingsfilmpje van Sint Anthonis Nu heeft zijn vruchten afgeworpen. De lokale partij is in de gemeente tot voorlopige winnaar gekroond. De partij ging van vijf naar zeven zetels en bezet daarmee veertig procent van de zetels in de gemeenteraad.

Geschreven door

De partijleden maakten het videoclip om stemmen te trekken voor de gemeenteraadsverkiezingen. Dat lijkt meer dan gelukt. "Het is een leuk filmpje geworden, maar of het nu heeft bijgedragen aan de zetelwinst kan ik niet zeggen", aldus fractievoorzitter Ad de Kort aan Omroep Brabant. "Het heeft ons in ieder geval geen kwaad gedaan."
Opmerkelijke verkiezingsfilmpjesHet spotje op YouTube is momenteel door meer dan 70.000 mensen bekeken. Ter vergelijking: Sint-Anthonis heeft slechts 4000 inwoners. Het filmpje trok de aandacht toen Omroep Brabant een aantal opmerkelijke verkiezingsfilmpjes op een rij zette.
[Tweet:body:https://twitter.com/henkbaltussen/status/446391865399857155]
Melodie Frans DuijtsHet liedje, dat op de melodie van 'Jij denkt maar dat je alles mag van mij' van Frans Duijts teert, werd door zowel landelijke als regionale media opgepikt.
Alles over de Brabantse gemeenteraadsverkiezingen is terug te lezen op omroepbrabant.nl/brabantkiest.
[Tweet:body:https://twitter.com/henkbaltussen/status/446416728806141953]

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.