Advertentie
Basisschool De BoschAkker in Eindhoven donderdag toch open na brandje
3 april 2014 om 00:40 • Aangepast
24 april 2020 om 11:11
nl
Zo'n driehonderd kinderen van basisschool De BoschAkker in Eindhoven kunnen donderdag toch naar school. In wijkcentrum De Toeloop, waar de school is gevestigd, vatte woensdagavond een stapel papier vlam. Hierdoor is veel rook in de luchtinstallatie terechtgekomen. Even leek het erop dat de school dicht zou blijven.
In het gebouw aan de Jozef Israëlslaan zijn onder meer een sporthal en een vestiging van kinderdagverblijf Korein Kinderplein gevestigd.
Ventilator ingezetBedrijfshulpverleners wisten alle aanwezigen nog voor de aankomst van de brandweer naar buiten te leiden. Om hoeveel mensen dat precies ging is niet bekend.
De brandweer rukte met groot materieel uit, waaronder een hoogwerker, en had het brandje snel onder controle. Een grote ventilator werd ingezet om de rook uit het pand te verdrijven.
Advertentie
Advertentie