Ontdek
VIDEO

Hockeysters Den Bosch nemen revanche op Amsterdam, toch weer naar finale

6 april 2014 om 15:52 • Aangepast 27 september 2025 om 18:36

De hockeysters van HC Den Bosch hebben zich geplaatst voor de finale van de play-offs om de landstitel. Ze wonnen zondagmiddag de tweede wedstrijd tegen Amsterdam met 3-0.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Lidewij Welten opende de score al in de tweede minuut. Vijf minuten later verdubbelde Welten de score, via een strafcorner. Maartje Paumen bepaalde de eindstand op 3-0. Ook zij benutte, in de 43e minuut, een strafcorner.
Mijntje DonnersMet haar treffer kwam het totaal aantal doelpunten van Paumen tijdens de play-offs op 28 te staan. Dit is een evenaring van het record van HC Den Bosch-coryfee Mijntje Donners.
Zaterdag verloor HC Den Bosch nog de eerste ontmoeting, in Noord-Holland. Toen was Amsterdam met 2-1 te sterk.
SCHCHC Den Bosch treft in de finale SCHC. De club uit Bilthoven speelde zondag 3-3 tegen Laren. Dat was voldoende na de 0-1 zege in Laren van zaterdag.  De eerste finalewedstrijd is zaterdag, in Bilthoven. Zondag is de return in Den Bosch.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.