Oosterhouter aangehouden voor bedreiging met wurgslangen
De man verkeerde vermoedelijk onder invloed van drugs.
Vernielingen en bedreigingenDe man wordt verdacht van meerdere overtredingen. Zo zou hij vrijdag in de Nassaustraat de ruiten van een toegangsdeur van een woning vernield hebben en geprobeerd hebben in te breken. In de Rulstraat heeft hij kennelijk bij een woning, waarvan de voordeur op een kier stond, in de gang een krat met daarin zijn twee wurgslangen gezet.
In de bibliotheek aan het Arendsplein heeft hij vermoedelijk een 27-jarige man met een mes bedreigd. Vervolgens heeft hij vanuit zijn woning huisraad naar beneden gegooid.
Aangehouden in ziekenhuisHij was zo in de war dat besloten werd om hem met een ambulance naar het ziekenhuis te brengen. Daar is hij zaterdagmorgen ontslagen, waarna hij door de politie alsnog is aangehouden.