Jaloerse man slaat vriendin in Tilburg meerdere malen op gezicht

13 april 2014 om 17:13
nl
Een 32-jarige man is in de nacht van zaterdag op zondag opgepakt in Tilburg. Hij zou op de Spoorlaan zijn vriendin meerdere malen op haar gezicht geslagen hebben. De man zou erg jaloers hebben gereageerd tijdens het avondje stappen in de stad.
Geschreven door

Zijn vriendin, een 29-jarige vrouw uit Helmond, deed aangifte van mishandeling. Ze vertelde dat ze met haar vriend, zijn neef en haar nichtje uitging in Tilburg.
Haar vriend werd tijdens het stappen boos en reageerde erg jaloers. Het slachtoffer verliet boos de horecazaak en liep samen met haar nichtje richting het station.
Ze moést instappenDe man uit Dordrecht kwam haar achterna. Hij stapte uit de auto, sloeg haar meerdere malen op haar gezicht en eiste dat ze in de auto stapte.
De politie hield de wagen op de Alleenhouderstraat aan. Nadat de vrouw haar verhaal deed, werd de verdachte opgepakt.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.