HaDee 24/24 volgt inwoners van Heeswijk-Dinther 24 uur voor dorpsdocumentaire
Met zes cameraploegen probeert de organisatie de dag vast te leggen. ''Als om 6.25 uur de zon opkomt, start onze eerste cameraploeg met filmen. Daarna draaien we 24 uur door met behulp van adrenaline'', vertelt Ardith Manders van de stichting.
VervolgDe documentaire HaDee 24/24, wat staat voor Heeswijk-Dinther 24 uur, is een vervolg op een filmpje uit 1956 van het dorp. Inwoners van Heeswijk-Dinther kunnen nog ideeën aandragen voor de nieuwe documentaire.
''Maar heel veel plek hebben we niet meer. Het zit al aardig vol. Alleen in de nacht kunnen we nog wel wat ideeën gebruiken want we gaan tot half zeven 's ochtends door.''
[Youtube:body:http://youtu.be/kKBWZHakfcU]
Ook de kroeg inVerschillende verenigingen, stichtingen en scholen hebben aangegeven mee te willen werken aan de film. Er wordt onder meer gefilmd bij een bakker, kinderen op school en een ochtendgebed in de abdij.
's Nachts brengt een cameraploeg een bezoek aan de kroeg. Inwoners kunnen ook