Roy Donders verhuist in juni naar groter winkelpand in Tilburg

1 mei 2014 om 03:14 • Aangepast 15 oktober om 13:56
nl
De kassa blijft rinkelen in de zaak van Roy Donders. Daarom vindt 'onze' stylist het de hoogste tijd om te verhuizen naar een groter pand. Maar geen paniek: de Tilburger blijft huispakken verkopen in de wijk Broekhoven, verklapt zijn makelaar aan RTL Boulevard.
Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Het nieuwe pand ligt op vijfhonderd meter afstand van zijn huidige pand. De verhuizing moet volgende maand plaatsvinden. Het nieuwe pand heeft volgens de makelaar 'meer allure' en is gevestigd op 'een echt winkelpleintje'.
Dinsdagavond ging het tweede seizoen van Roy Donders op televisie van start. De eerste aflevering trok 563.000 kijkers. In het nieuwe seizoen heeft ook de zus van Roy Donders een prominente rol. 'Roy Donders: Meer dan stylist van het zuiden' is elke dinsdag om halftien te zien op RTL 5.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.

Deel dit artikel
Download de app en draag het gevoel van hier altijd bij je!