Advertentie
Hertjes te water in Breda en Dongen: hulp voor dier in Dongen komt te laat
21 mei 2014 om 15:46 • Aangepast
24 april 2020 om 13:06
1/2
nl
In Dongen en Breda moest de brandweer dinsdag aan het begin van de middag uitrukken voor hertjes die te water waren geraakt. In Breda werd een dier levend uit de Bernhardsingel gehaald. Een hertje dat in het Wilhelminakanaal bij Dongen was beland, was volgens een ooggetuige al dood voordat de brandweer arriveerde.
De melding in Dongen kwam rond halfeen binnen bij de hulpdiensten. De ooggetuige had het dier zien zwemmen, maar het hertje raakte uitgeput. De brandweer bracht het dode hertje uiteindelijk met een touw aan wal.
DierenambulanceDe melding dat het dier in Breda te water was geraakt, kwam een halfuur later binnen, rond één uur. Brandweer, politie en de dierenambulance kwamen ter plaatse. Het is niet bekend hoe het met het hertje gaat.
Advertentie
Advertentie