Achtervolging eindigt voor drugsverdachten tegen betonblok op Sasdijk in Werkendam
De achtervolging begon op de snelweg A27. Het rijgedrag van de mannen viel agenten op. Toen de agenten de auto aan de kant wilden zetten, ging het duo er met 170 kilometer per uur vandoor.
Autolampen uitgeschakeldVia de Dijkgraaf-den-Dekkerweg reden de mannen naar Werkendam. Binnen de bebouwde kom liep de snelheid nog hoger op. Daarbij deed de automobilist de lampen van zijn auto uit.
Agenten verloren de verdachten even uit het oog, maar al snel werd de auto teruggevonden tegen een betonblok in de buurt van de veerpont naar Hardinxveld-Giessendam.
Fransman in paniekDe 34-jarige bestuurder, een Fransman, is meteen aangehouden. Volgens de politie was hij in paniek geraakt toen hij de agenten zag. In de auto lagen twee gripzakjes hasj en hennep en een doosje hennepolie.
De inzittende van de auto, een 22-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats, had zich verstopt in de bosjes. Ook moest mee naar het bureau.