Ontdek

Auto uitgebrand aan Norbartstraat Etten-Leur, buurt vermoedt brandstichting

26 juni 2014 om 14:17 • Aangepast 15 oktober 2025 om 11:43

In de Norbartstraat in Etten-Leur is in de nacht van woensdag op donderdag een auto in vlammen opgegaan. Een buurtbewoner werd rond halfdrie wakker van wat geluiden op straat. Toen hij naar buiten keek, zag hij de auto van zijn buurman in brand staan. Die auto brandde volledig uit.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

"Ik lag op de bank te slapen en heb vermoedelijk wat stemmen gehoord. Ik dacht dat het een droom was, maar de buurvrouw heeft het ook  gehoord." zegt de buurtbewoner. "Ik werd wakker van een doffe knal. Ik zag de vlammen door het raam en dacht dat mijn auto in brand stond."
De bewoner kwam met de schrik vrij. Op de plek recht voor zijn huis, waar de man zijn auto vaak parkeert, stond nu de auto van zijn buurman.
Benzinetank"Ik heb de brandweer gebeld en gezegd dat ze snel moesten komen. Iedereen was bang dat de benzine tank zou ontploffen." Zover kwam het uiteindelijk niet. Hij kon zijn auto, die voor die uitgebrande auto geparkeerd stond, nog op tijd wegrijden.
De eigenaar van een auto achter het brandende voertuig was niet thuis. Die auto heeft flinke beschadigingen aan de voorkant opgelopen.
Brandstichting"Naast mijn voordeur lag een stukgeslagen wijnfles, met een brandplek. Ik weet niet of ze mijn huis aan hebben willen steken, maar die auto, dat lijkt me duidelijk. Ik weet niet waarom mensen dit doen."
Het vuur is door de brandweer geblust. De politie onderzoekt de oorzaak van de brand. Ook andere buurtbewoners denken dat het om brandstichting gaat.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.