Advertentie
Man ernstig mishandeld in Oosterhout en zwaargewond naar ziekenhuis
2 juli 2014 om 00:49 • Aangepast
27 september 2025 om 01:08
In een flat in de Tempelierstraat in Oosterhout is dinsdagavond een man ernstig mishandeld. Hij is zwaargewond naar het Elisabethziekenhuis in Tilburg gebracht. Hij heeft verwondingen aan zijn hoofd en in zijn gezicht. De daders zijn nog niet gepakt.
Volgens een politiewoordvoerder gaat het zeker om meer dan een dader.
Man lag zwaar toegetakeld in de flatDe politie kreeg om tien voor halftien de melding dat iemand mishandeld werd in de Tempelierstraat. Aangekomen troffen agenten de man zwaar toegetakeld in zijn huis aan. De daders waren toen al nergens meer te bekennen. Hoe ze zijn gevlucht, is niet duidelijk.
De politie is een onderzoek gestart. Daarbij worden ook buurtbewoners bevraagd. Of de daders de man met een wapen hebben toegetakeld, kan de politie nog niet zeggen. Dat moet nog uit onderzoek blijken.
Advertentie
Advertentie
