Festival zonder regels Itchy Feet in Hilvarenbeek gaat niet door

3 juli 2014 om 13:30
nl
Itchy Feet, het festival zonder regels dat in september in Hilvarenbeek gehouden zou worden, gaat niet door. De organisatie heeft het festival voor onbepaalde tijd uitgesteld omdat er te weinig tickets zijn verkocht.
Geschreven door

Het festival zou van 5 tot 8 september plaatsvinden bij de Beekse Bergen. De organisatie heeft echter meer tijd nodig om een community op te bouwen en het concept door te ontwikkelen. De komende tijd zal er gewerkt worden aan een stabiele basis om Itchy Feet toch een vervolg te geven.
Tijdelijke samenlevingTijdens Itchy Feet zou de Beekse Bergen vijfduizend mensen plek moeten bieden die daar een soort tijdelijke samenleving zouden vormen. Zelfexpressie, kunst, muziek, eten en spiritualiteit waren belangrijke ingrediënten voor het slagen van het festival. Wat er zou gebeuren op Itchy Feet mocht de deelnemer zelf bedenken. Festivalgangers konden zo hun eigen festival bouwen.
Mensen die al een kaartje hebben gekocht, krijgen binnen twee weken hun geld terug.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.