Ongeval op A27 tussen Geertruidenberg en Gorinchem: files opgelost
Door een ongeval tussen Geertruidenberg en Gorinchem was dinsdag een verkeersinfarct ontstaan op de A27. Twee vrachtwagens waren aan het einde van de middag tegen elkaar gebotst. Er ontstonden lange files in beide richtingen. Die waren rond halfacht opgelost.
Bij knooppunt Hooipolder werd een omleiding ingesteld voor weggebruikers die richting Utrecht wilden. Het verkeer moest via de A59, A16 en de A15. Op de andere weghelft was een kijkersfile van ongeveer 15 kilometer ontstaan. Verkeer vanuit Utrecht kon beter omrijden vanaf knooppunt Everdingen via de A2 en de A15.
Olie op wegdekWeggebruikers van Breda richting Gorinchem moesten rond kwart over zes nog rekening houden met een vertraging van meer dan een halfuur. Er stond toen 16 kilometer file omdat er olie op het wegdek was gekomen. Het ging volgens Rijkswaterstaat om 'vrij veel olie'. Een zogeheten zoab-reiniger werd ingezet om de weg schoon te maken. De twee vrachtwagens werden geborgen.
Het is niet bekend of er gewonden zijn gevallen bij het ongeval.
