Ontdek

Fans Willem II en NAC Breda worden vrijdag drooggelegd tijdens derby

15 september 2014 om 19:49 • Aangepast 26 september 2025 om 23:48

Er wordt vrijdag geen bier geschonken tijdens de wedstrijd tussen Willem II en NAC Breda. Voor de Brabantse derby mogen fans wel alcohol nuttigen in en om het stadion. Dit heeft de burgemeester van Tilburg besloten.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Tot een kwartier voor de aftrap is het voor fans mogelijk om bier te drinken bij supporterscafé D'n Beitel, zo meldt Willem II op de clubsite. Daarna gaat de bierkraan dus dicht.
'Voor iedereen een feest'Burgemeester Peter Noordanus (PvdA) heeft deze beslissing genomen om de wedstrijd 'voor alle supporters een feest te laten zijn'.
De Brabantse derby begint vrijdag om 20.00 uur. In augustus 2012 speelden twee aartsrivalen voor de laatste keer tegen elkaar in Tilburg. Het werd toen 1-1.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.