Advertentie
Twee mensen flink gewond na ongeluk op Hasseltrotonde in Tilburg, auto slaat over de kop
22 september 2014 om 09:00 • Aangepast
26 september 2025 om 23:06
Op de Hasseltrotonde in Tilburg zijn in de nacht van zondag op maandag een automobilist en zijn bijrijder flink gewond geraakt toen de auto waarin zij zaten uit de bocht vloog en over de kop sloeg. De automobilist kwam rond halftwee van de Ringbaan-West toen hij de macht over het stuur verloor en vervolgens tegen een stoplicht klapte.
De automobilist en de vrouw die naast hem in de auto zat, zijn met onbekende verwondingen naar het ziekenhuis gebracht. Ze moesten door de brandweer uit de auto worden gehaald.
Auto over de kop Na de klap tegen het stoplicht sloeg de auto over de kop om daarna op de zijkant tot stilstand te komen.
De brandweer en twee ambulances kwamen naar het verkeersplein in Tilburg dat vooral bekend is van het draaiende huis.
Advertentie
Advertentie
