Hockeysters Den Bosch winnen van Pinoké, MOP verliest met flinke cijfers van SCHC
De hockeysters van Den Bosch hebben zondag met 5-0 van Pinoké gewonnen. MOP uit Vught verloor met flinke cijfers van SCHC, terwijl Oranje Zwart een punt over hield aan het duel met Kampong.
Den Bosch had zondag nog wat recht te zetten. De ploeg van coach Raoul Ehren incasseerde vrijdag de eerste nederlaag van het seizoen: Den Bosch verloor tegen Laren met 2-1.
Den Bosch - PinokéZondag tegen Pinoké zochten de Bosschenaren naar eerherstel, en dat gebeurde ook. De bezoekers uit Amsterdam kregen maar liefst vijf doelpunten om hun oren. Maartje Paumen had het grootste aandeel in de zege. Ze scoorde drie keer. Vera Vorstenbosch en Lidewij Welten namen de andere twee doelpunten voor hun rekening.
SCHC - MOPMOP verloor zondag met 6-1 van koploper SCHC. Lieke van Wijk scoorde het enige doelpunt namens MOP. De Bossche Carlien Dirkse van den Heuvel was het meest trefzeker voor SCHC: zij scoorde twee keer.
Kampong - Oranje ZwartDe hockeysters van Oranje Zwart leken zondagmiddag in Utrecht af te stevenen op een nederlaag. De ploeg keek, met nog maar één minuut speeltijd, tegen een 2-1 achterstand. Maar dankzij Valerie Magis, die vlak voor tijd de bevrijdende 2-2 op haar naam schreef, hield Oranje Zwart nog een punt over aan het duel met Kampong.
