Ontdek

Eindhovenaar slaat agent in gezicht

29 september 2014 om 13:30 • Aangepast 15 oktober 2025 om 13:26

Een man uit Eindhoven is zondagavond in Veldhoven aangehouden voor geweld tegen een agent. De man, die te veel gedronken had, maakte amok toen hij na een wildplasactie naar zijn identiteitsbewijs werd gevraagd.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

De 45-jarige man werd op de Potakkerstraat in Veldhoven even na tien uur zondagavond gespot door agenten, toen hij zijn broek los maakte met de bedoeling om te plassen.
Ondanks dat hij daarover werd aangesproken, begon hij tegen een etalageruit te plassen. Daarop werd hem een bekeuring in het vooruitzicht gesteld.
Net niet vol in gezichtOp de vraag naar zijn identiteitsbewijs reageerde de man met zich omdraaien en sloeg hij met gebalde vuist naar één van de agenten. Doordat de agent nog net op tijd een stap terug zette, kon hij voorkomen dat hij vol in het gezicht werd geraakt. Hij kreeg nog wel een klap op zijn jukbeen.
De agent heeft aangifte gedaan. De Eindhovenaar zit vast voor mishandeling en krijgt een boete voor openbare dronkenschap en plassen op straat.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.