Schietpartij in centrum Helmond, verdachte aangehouden: 'Ik hoorde een paar harde knallen'
Er zijn voor zover bekend geen gewonden gevallen bij de schietpartij. De verdachte sloeg op de vlucht, maar werd om halfvijf aangehouden in een huis in Helmond. "Ik hoorde een paar harde knallen", vertelt een buurtbewoonster geschrokken. De auto waarop geschoten werd is weggereden, meldt ze. In totaal is er vijf keer geschoten.
De vrouw zag het vanuit haar woonkamer gebeuren. Ze was bezig met haar boekhouding. "Ik dacht eerst dat het om vuurwerk ging, maar toen ik naar buiten keek wist ik dat het mis was. Binnen een minuut stonden meerdere buurtbewoners op straat."
'Flinke ruzie'Agenten met kogelwerende vesten doorzochten de omgeving. "Er was een flinke ruzie gaande", blikt de vrouw terug. "Iemand schoot een aantal gaten in de auto. Daarna rende hij hard weg."
Recherche heeft de wijk afgesloten en is een technisch onderzoek begonnen. Volgens geruchten zou de schietpartij met drugs te maken hebben. Ook gaan verhalen rond in de buurt dat het in relationele sferen moet worden gezocht.