Doe Maar-frontman Henny Vrienten presenteert soloalbum en krijgt Andreaspenning in Melkweg

7 november 2014 om 09:37 • Aangepast vrijdag om 05:43
nl
Henny Vrienten, beter bekend als de zanger van Doe Maar, heeft donderdagavond onder grote belangstelling zijn eerste soloalbum in 23 jaar gepresenteerd. De artiest uit Hilvarenbeek kreeg na zijn optreden de Andreaspenning uitgereikt uit handen van burgemeester Eberhard van der Laan.
Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Vrienten kreeg deze prijs voor zijn bijdrage aan de muziek en cultuur in Amsterdam, zo liet de burgervader weten. Vrienten speelde in de popzaal alle veertien nummers van zijn nieuwe album 'En toch'.

Grootste hitIn de toegift kwam Doe Maar-gitarist Jan Hendriks op het podium en werd er afgesloten met de grootste hit van de Brabantse band, 'Is Dit Alles'.
Drie weken geleden overhandigde Vrienten het album Hollandse Meesters aan de Tilburgse zanger Guus Meeuwis, die met die plaat zijn 20-jarig jubileum als artiest viert.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.

Deel dit artikel
Download de app en draag het gevoel van hier altijd bij je!