Advertentie
Eis: bejaarde Oosterhouter mag geen contact meer met minderjarigen na ontucht
21 november 2014 om 19:53 • Aangepast
22 september 2025 om 03:03
Als het aan justitie ligt, mag een 75-jarige Oosterhouter voorlopig geen contact meer hebben met minderjarigen. De man zou vijftien jaar geleden ontucht hebben gepleegd met een minderjarige. Die deed in 2013 alsnog aangifte.
Het slachtoffer ondervindt als volwassene nog steeds de gevolgen van het pedoseksuele misbruik, aldus de officier van justitie vrijdag.
Meerdere malen misbruiktDe Oosterhouter, een sportbegeleider, zou het slachtoffer destijds meerdere malen hebben misbruikt. De officier is bezorgd over de man die volgens hem 'manipulatie niet schuwt om in contact te komen met meerderjarigen'. De Oosterhouter is in het verleden vaker veroordeeld voor ontucht.
240 uur werkstrafTegen de man werd ook 240 uur werkstraf geëist en een halfjaar voorwaardelijk met een proeftijd van vijf jaar.
De rechtbank doet over twee weken uitspraak.
Advertentie
Advertentie
