Ontdek

Geflatteerde overwinning FC Eindhoven in derby tegen Helmond Sport

1 december 2014 om 23:02 • Aangepast 15 oktober 2025 om 10:03

FC Eindhoven had in eigen stadion de handen vol aan Helmond Sport. Toch won de nummer drie van de Jupiler League met ruime cijfers. In het Jan Louwersstadion werd het 3-0.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

Al na twaalf minuten opende Tom Boere de score voor FC Eindhoven. Boere stond aanvankelijk niet in de opstelling, maar verving op de valreep Anthony van den Hurk, die tijdens de warming-up afhaakte.
Helmond Sport kreeg in het vervolg van de eerste helft ook tal van kansen, maar was te slap in de afronding.
OpstootjesNa rust werd het wat onvriendelijker op het veld met wat opstootjes tussen spelers. Weer was er lange tijd weinig krachtsverschil tussen 'subtopper' FC Eindhoven en 'laagvlieger' Helmond Sport.
Een kwartier voor tijd was het Fries Deschilder die geklungel in de Helmondse achterhoede afstrafte en de 2-0 binnenschoot. Daarmee was de spanning uit de wedstrijd. Meteen daarna scoorde Jason Bourdouxhe ook nog 3-0.
Helmond Sport 'vergeet' te scorenHelmond Sport-speler Lars Hutten baalde na afloop. "Een geflatteerde nederlaag. FC Eindhoven was dodelijk effectief, wij niet. Om te winnen moet je doelpunten maken. Dat hebben wij nagelaten."
Tom Boere, maker van de eerste FC Eindhoven-goal, was het daar mee eens. "Maar ik denk wel dat we verdiend gewonnen hebben. Mooi dat we weer drie punten pakken en dus bovenin blijven meedoen."
Titelkansen"Of we voor de titel gaan? We gaan voor het hoogst haalbare. Wat dat is bekijken we van wedstrijd tot wedstrijd."

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.