Advertentie
Kerstvierders praten wat na als plots overkapping aan Schotsheuvel in Nuland in brand vliegt
26 december 2014 om 07:57
nl
Onder een overkapping bij een woning aan de Schotsheuvel in Nuland is donderdagnacht brand uitgebroken. De bewoners probeerden de brand, die ontstond bij een kachel, vergeefs met een tuinslang te blussen.
De bewoners zaten en praatten wat na over de kerst toen er plots brand uit brak. Binnen korte tijd stond de lounge onder een overkapping vol rook. De bewoners probeerden het vuur te blussen, maar staakten hun poging door de rook snel.
Kachelpijp vermoedelijk de oorzaakDe brandweer rukte uit en kon voorkomen dat de brand oversloeg naar een paardenstal, vogelvolière en houtopslag dichtbij. Daarvoor moesten de brandweerlieden wel het een en ander slopen. Ook viel de stroom uit.
De brand verwoestte uiteindelijk een groot deel van de loungeruimte. Vermoedelijk was de kachelpijp de oorzaak. Die straalde tegen het plafond en een lage balk aan.
Advertentie
Advertentie