Advertentie
Bedrijventerrein Ekkersrijt in Son extreem veilig door supercamera's
15 januari 2015 om 17:34 • Aangepast
21 november 2020 om 20:33
nl
Het aantal inbraken op bedrijventerrein Ekkersrijt in Son is in tien jaar enorm gedaald. Werd er tien jaar geleden nog 136 keer ingebroken, afgelopen jaar gebeurde dat slechts zeven keer.
Daarmee is Ekkersrijt één van de veiligste bedrijventerreinen van Nederland. Volgens de Stichting Bedrijfsbeveiliging Ekkersrijt komt dat door het cameratoezicht, surveillance en de snelle respons van de beveiligingsdiensten en de politie.
Wachten op privacy instellingen...
Haarscherpe beeldenIn 2006 werden vijftien camera's geplaatst op de doorgaande wegen van Ekkersrijt. Twee jaar later kwamen er nog eens vijftien exemplaren bij. Op de invalswegen zijn laatst nog eens een aantal supercamera's opgehangen. Die maken haarscherpe beelden van alle voertuigen die het terrein oprijden.
Door de camerabeelden werden vorig jaar drie keer een aantal ladingdieven op heterdaad betrapt.
Advertentie
Advertentie