Man die vrouw in elkaar sloeg in discotheek Roosendaal is weer vrij: ‘Wil hem niet meer tegenkomen'
De verdachte uit Gorinchem sloeg het slachtoffer tweemaal met gebalde vuist in het gezicht, omdat zij boos werd nadat hij haar in discotheek El Corazon betastte. “Hij pakte mijn hand en mijn billen hard vast. Ik zei tegen hem dat ik dat niet wilde", vertelde de vrouw aan Omroep Brabant.
"Toen sloeg hij met zijn vuist op mijn gezicht waardoor ik op de bar terecht kwam met mijn hoofd." Vanwege haar privacy wil ze niet met haar volledige naam genoemd worden.
'Hij zal gestraft worden'De politie heeft aan het slachtoffer uitgelegd waarom de man weer is vrijgekomen. “In elk geval hebben ze gezegd dat hij gestraft zal worden”, licht ze in een korte reactie toe.
Op dit moment heeft de Rucphense geen behoefte om weer een bezoekje te brengen aan discotheek El Corazon. “De avond was flink verpest. Misschien dat ik er later wel weer naartoe ga”, De man wordt verdacht van mishandeling. Justitie gaat zich nog over de zaak buigen.
Volgens een woordvoerder is de 19-jarige Gorinchemmer geen bekende van de politie, zo tekent BN DeStem zondag op.