RKC hoopt Peter van den Berg snel te presenteren

19 februari 2015 om 14:39 • Aangepast woensdag om 09:14
nl
RKC Waalwijk heeft de nieuwe hoofdtrainer bijna binnen. De club hoopt er op korte termijn uit te komen met Peter van den Berg.
Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

De inwoner van Empel en oud-speler van de club had woensdag een lang en goed gesprek met de technische staf van de Waalwijkers. Ook adviseur Martin Jol zat aan tafel in het stadion. Volgens directeur Remco Oversier zitten alle partijen op tactisch gebied op een lijn en worden nu de contractonderhandelingen geopend. Oversier hoopt Van den Berg uiterlijk na het weekend te kunnen presenteren als de nieuwe hoofdtrainer.
SpartaVan den Berg was dit seizoen assistent-trainer van Sparta Rotterdam. De oud-speler van onder andere RKC, Feyenoord en AZ stond na het ontslag van Gert Kruys samen met John de Wolf ook even voor de groep als interim-trainer. Toen Alex Pastoor in januari in dienst kwam als nieuwe trainer in Rotterdam was er voor Van den Berg geen plaats meer.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.

Deel dit artikel
Download de app en draag het gevoel van hier altijd bij je!