Honderden dolblije NAC-fans wachten spelersbus op na belangrijke overwinning: 'Dit is heerlijk'

21 maart 2015 om 02:00
nl
Enkele honderden NAC-supporters hebben vrijdagavond de spelers van hun club bij het stadion onthaald met vuurwerk en gezang. De fans zijn dolblij met de 3-4 zege die hun team boekte in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht. NAC strijdt tegen degradatie en is weer een stapje dichterbij rechtstreekse handhaving in de eredivisie. "Dit is heerlijk, dit is top", glundert NAC-aanvaller Tighadouini.
Geschreven door

NAC heeft de punten enorm hard nodig. In een knotsgekke wedstrijd vol goals en emotie pakte de ploeg de volle mep. Voor de fans reden om de spelersbus bij het Rat Verlegh Stadion op te wachten en de voetballers te bedanken.
HossenDe spelers van de Bredase club werden één voor één uit de bus gehaald onder luid gezang. Sommige spelers werden beetgepakt en moesten met de supporters mee hossen. Vooral aanvaller Adnane Tighadouini ging helemaal los met de fans. "Dit is heerlijk, dit is top", zo zei hij tussen het dansen door.
Ook verdediger Kenny van der Weg, die tegen FC Utrecht scoorde, ging op de schouders. "Dit is echt fantastisch thuiskomen", zegt Van der Weg. "Het is echt mooi als je zo onthaald wordt."

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.