Ontdek

Man overvallen op de Markt in Oud Gastel, slachtoffer kreeg klappen tegen hoofd

15 april 2015 om 03:09 • Aangepast 25 september 2025 om 21:26

Een 52-jarige man uit Oud Gastel is in de nacht van dinsdag op woensdag door twee personen overvallen op de Markt in zijn woonplaats. Dat meldt de politie.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

De overval werd rond 00.35 uur gepleegd. Het slachtoffer fietste vanuit de Middenstraat via de Kruislandseweg richting de Kerkstraat. Op de Achterdijk zag hij de twee mannen. Zij hadden zwarte kleding aan. Het duo liep op de man af en sloeg hem van zijn fiets af. De 52-jarige man kreeg klappen tegen zijn hoofd. In een nabijgelegen horecagelegenheid waarschuwde hij de politie.
HoofdwondVolgens omstanders liep hij een hoofdwond op. Een ambulance kwam ter plaatse, maar het slachtoffer hoefde niet mee naar een ziekenhuis.De twee daders vluchtten op een scooter. Zij reden via de Achterdijk langs de verkeerslichten het dorp uit. Het is niet bekend of zij iets buit hebben gemaakt. De politie doet onderzoek.

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.