VIDEO

Brabantse dodenherdenking in Waalre mogelijk niet meer op 4 mei

1 mei 2015 om 12:51 • Aangepast 24 september om 04:01
nl
De organisatie van de Brabantse dodenherdenking in Waalre overweegt het evenement vanaf volgend jaar te verplaatsen naar een andere dag. In Nederland vindt de Dodenherdenking normaal gesproken op 4 mei plaats.
Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

De dodenherdenking wordt elk jaar door minder jongeren bezocht vanwege de meivakantie. Daardoor is het lastiger om er bijvoorbeeld scholen bij te betrekken.
'Toekomstbestendig'"We moeten de dodenherdenking toekomstbestendig maken", vertelt de secretaris van Stichting Herdenking Brabantse gesneuvelden. "Het is belangrijk dat de volgende generatie ook blijft herdenken."
Op welke datum de herdenking dan gevierd wordt, is nog onbekend. De provincie is op de hoogte van het feit dat de stichting nadenkt over verplaatsing van de herdenking en steunt de stichting.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.

Deel dit artikel
Download de app en draag het gevoel van hier altijd bij je!