Advertentie
Einde aan instapstress op perron met led-schermen op station Den Bosch
14 mei 2015 om 00:30 • Aangepast
15 oktober om 08:05
Nooit meer meelopen met de trein om een goede instapplek te bemachtigen. Daar moeten led-schermen op station Den Bosch voor zorgen. Woensdag werd gestart met een proef met de zogenoemde ‘Intelligent Platform Bar’.
Het idee is simpel. De schermen boven het perron laten precies zien waar je kunt instappen, hoe lang de trein is, waar de eerste en tweedeklascoupés zitten, waar de fietsrijtuigen zich bevinden en waar de stiltecoupés zitten.
Meteen doorrijdenDe proef wordt gehouden vanwege de plannen om op het traject Eindhoven – Amsterdam zes treinen per uur te laten rijden. In een persverklaring schrijft Prorail dat het belangrijk is dat treinen na een stop meteen kunnen doorrijden. De schermen moeten daarbij helpen.
Advertentie
Advertentie
