Ontdek

Drie horecazaken met rokers betrapt in West-Brabant

18 mei 2015 om 17:06 • Aangepast 21 september 2025 om 03:20

Bij controles in West-Brabant zijn afgelopen weekend drie zaken betrapt die hun klanten in de zaak lieten roken.

Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

In totaal werden twaalf zaken in Woensdrecht, Bergen op Zoom, Roosendaal, Rucphen, Halderberge en Etten-Leur gecontroleerd.
De betrapte ondernemers komen uit Bergen op Zoom, Etten-Leur en Roosendaal. Welke bekeuringen de exploitanten krijgen, hangt onder meer af van de vraag of zij eerder betrapt zijn. De standaardboete voor de overtreding is 600 euro.
Doorlopende controlesDe controles worden uitgevoerd door de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit. Een woordvoerder van die instantie zegt dat de controles doorlopend gehouden worden en dat er dit weekeinde geen sprake geweest is van verhoogd toezicht.
"Dit keer was een kwart van de gecontroleerde ondernemers dus in overtreding. Of dat veel of weinig is, valt niets te zeggen. Voor hetzelfde geld controleren we volgende week weer net zo veel zaken als nu maar is er niemand in overtreding. Of zijn het er meer. Daar valt weinig over te voorspellen."

App ons! 👋

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.