Politie pakt drie inbrekers op in Tilburg

19 mei 2015 om 14:29
nl
Na een inbraakpoging in de Luxwoudestraat in Tilburg heeft de politie in de nacht van maandag op dinsdag drie verdachten opgepakt.
Geschreven door

Na een melding over de inbraak grendelde de politie de wijk af. Daardoor kon het drietal niet ontkomen. De aangehouden mannen van 19, 20 en 22 jaar oud komen uit Tilburg en zijn bekend bij politie en justitie.
SporenEven voor halftwee bleek dat er geprobeerd was om in te breken in het huis aan de Luxwoudestraat. Aan de achterdeur waren sporen zichtbaar die erop wezen dat er een poging tot inbraak was geweest. De politie wist dat de daders nog in de buurt moesten zijn en sloot de omgeving af.
De vermoedelijke inbrekers werden gearresteerd toen ze in een auto de wijk wilden verlaten. De mannen waren een week geleden ook al onder verdachte omstandigheden bij dezelfde woning gezien.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.