Alweer autobrand in beruchte wijk Geldrop: zoveelste auto die in vlammen opgaat
De brandweer was snel aanwezig om de brand te blussen maar kon niet voorkomen dat de auto in vlammen opging. De brand trok veel bekijks. Agenten hielden enkele nieuwsgierige kijkers op een afstand.
Gevonden petDrie parkeerplaatsen verderop vonden de hulpdiensten een pet. Of die iets met de autobrand te maken heeft, wordt door de politie onderzocht. Tijdens het blussen kwam de brandweer erachter dat het stuur uit de auto was gesloopt.
De auto kan als verloren worden beschouwd. Het voertuig is door een lokaal bergingsbedrijf afgevoerd. De auto zal verder onderzocht worden door de politie.
ZIE OOK: Inwoners Geldrop durven auto niet te parkeren na zoveelste autobrand: ‘Ik doe geen oog meer dicht’
Beruchte wijkDe Volderstraat, Getouwstraat en Volmolenplein, straten die vlakbij De Kievit liggen, zijn regelmatig het decor geweest van felle autobranden. In de meeste gevallen ging de politie uit van brandstichting.