Advertentie
Weer autobrand in Boxtel: personenauto op de Eikenlaan gaat in vlammen op
11 juni 2015 om 14:38 • Aangepast
21 november 2020 om 17:52
1/2 Boxtelse pyromaan slaat opnieuw toe: zevende auto op rij uitgebrand
nl
Op de Eikenlaan in Boxtel is donderdagmiddag rond tien over twaalf een auto in brand gevlogen. De oorzaak van de brand is nog onduidelijk. De voorzijde van de auto is geheel uitgebrand. Het is de zevende keer in korte tijd dat er een auto in Boxtel in brand vliegt.
De brandweer was ter plaatse om de brand te blussen. De auto stond geparkeerd toen die in brand vloog, maar omstanders duwden de auto de weg op omdat deze dicht bij een huis en heg stond.
Zoveelste brandHet is de zoveelste keer dat er een auto in Boxtel in vlammen opgaat. De politie is nog altijd druk bezig met het onderzoek naar de autobranden in Boxtel. Al zes keer was het de afgelopen tijd raak in de wijk Breukelen. De autobrand van donderdag vond net buiten die wijk plaats.
Advertentie
Advertentie