Omgekomen bestuurder (21) van dodelijk ongeluk op parallelweg A58 bij Hoeven had geen rijbewijs

22 juli 2015 om 09:40 • Aangepast 25 september om 09:26
nl
De 21-jarige bestuurder van de auto die zondag bij een ongeluk om het leven kwam op de parallelweg van de A58 bij Hoeven, had geen rijbewijs. Vermoedelijk reed hij ook al jaren rond zonder dit document. Dat blijkt uit onderzoek van de politie.
Profielfoto van Redactie
Geschreven door
Redactie

De zeventien jaar oude Renault Laguna Break zou volgens BN DeStem op naam van de vriendin van de bestuurder staan en niet verzekerd zijn.
Doden en zwaargewonde Bij het eenzijdige ongeluk kwam behalve de bestuurder ook de 19-jarige Jordy de Jong uit Roosendaal om het leven. Een 20-jarige Roosendaler die ook in de auto zat, raakte zwaargewond.
De mannen kwamen volgens de krant terug van een avondje stappen in Breda. Het ongeluk vond plaats tijdens noodweer. De politie onderzoekt hoe het ongeluk kon gebeuren.

App ons!

Heb je een foutje gezien of heb je een opmerking over dit artikel? Neem dan contact met ons op.

Deel dit artikel
Download de app en draag het gevoel van hier altijd bij je!