Schoppen en haren trekken: vrouw (28) uit Geldrop mishandeld omdat ze meiden ergens op aansprak
Het slachtoffer viel op de grond en schreeuwde om hulp. Plotseling werd ze ook nog geslagen door een man die ter plaatse was gekomen.
Man aangehouden, op zoek naar vrouwenDe vrouw is met een ambulance overgebracht naar het ziekenhuis. Na behandeling mocht ze naar huis. Ze liep onder meer een hersenschudding en een gekneusde rug op.
De gealarmeerde politie hield in een woning aan de Carpinistraat een 32-jarige man aan. De politie onderzoekt de mishandeling en is ook op zoek naar de twee vrouwen die betrokken zouden zijn bij de mishandeling.
SignalementHet zou gaan om twee vrouwen van naar schatting 25 jaar. Eén van hen heeft een vrij bleke huidskleur, is ongeveer 1.70 meter lang, heeft lang donker golvend haar, een tenger postuur en een opvallend lang/smal gezicht. Ze droeg een donkerkleurige broek en een lange witte jas tot boven de knie.
De tweede vrouw is iets kleiner, naar schatting 1.65 meter lang, heeft een gebruind gezicht, donkere haren en had een fiets in haar hand. Zij droeg een spijkerbroek en een donkerkleurige jas.
Tips kunnen worden doorgegeven aan de politie op het telefoonnummer 0900-8844 of anoniem via 0800-7000.